One Direction Finland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Et ole sisäänkirjautunut. Kirjaudu sisään tai rekisteröidy

Eleanor Calder ja Danielle Peazer

+8
Sarqai
emmaLOVESnilla
Louizz_tomlinzon
militsii
nealoves1D
_Blistex_
Veeranen
niitti
12 posters

Siirry sivulle : Edellinen  1, 2

Siirry alas  Viesti [Sivu 2 / 2]

1Eleanor Calder ja Danielle Peazer - Sivu 2 Empty Eleanor Calder ja Danielle Peazer Ma 30 Huhti 2012 - 7:56

niitti

niitti

First topic message reminder :

Eli mitä mieltä ootte näistä kahdesta neidosta ja suhteesta poikiin?

Musta Eleanor & Louis ja Danielle & Liam on sulosia. Vaikka välillä vähän ottaakin päähän et näin upeet miehet on varattuja niin oon silti poikien puolesta onnellinen. Pojat on onnekkaita seurustellessaan noin upeiden ihmisten kanssa, jotka rakastaa niitä omana ittenään eikä vaan sen takia et ne on julkkiksii.

Menihän tää oikeeseen alueeseen??

http://illfollowyouintothenight.blogspot.com/

26Eleanor Calder ja Danielle Peazer - Sivu 2 Empty Vs: Eleanor Calder ja Danielle Peazer Ma 6 Toukokuu 2013 - 11:40

_Blistex_

_Blistex_

^^Eikää, eikai taas D:

27Eleanor Calder ja Danielle Peazer - Sivu 2 Empty Vs: Eleanor Calder ja Danielle Peazer Ma 6 Toukokuu 2013 - 15:46

nealoves1D

nealoves1D

^^ ilmeisesti joku oli trollannu twitterii (= tehny fake daniellen ja twiitannu et ne ois eronnu) ja sit se feikkitwiitti oli lähteny leviimää. Ainaki sellasen kuvan mä sain Very Happy mut ite en usko enneku jompikumpi vahvistaa Smile

http://daydreaming-nea.blogspot.fi/

29Eleanor Calder ja Danielle Peazer - Sivu 2 Empty Vs: Eleanor Calder ja Danielle Peazer Su 12 Toukokuu 2013 - 6:30

vilqu

vilqu

Siis onks ne nyt oikeesti eronnu vai?? :O Kertokaa joku :'(

30Eleanor Calder ja Danielle Peazer - Sivu 2 Empty Vs: Eleanor Calder ja Danielle Peazer Ma 13 Toukokuu 2013 - 5:57

Veeranen

Veeranen

mä toivon et ei koska ne on nii söpöjä mut sitku on hirveesti noit juttui et ne ois ja argh :c tää epätiedon määrä

31Eleanor Calder ja Danielle Peazer - Sivu 2 Empty Vs: Eleanor Calder ja Danielle Peazer To 22 Elo 2013 - 6:26

hymypeppuun

hymypeppuun

Eleanor on cool.. mut Larry 4ever:-----)))

Sponsored content



Takaisin alkuun  Viesti [Sivu 2 / 2]

Siirry sivulle : Edellinen  1, 2

Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa